English English Polski Deutsch Austria Italy Facebook

Kulaté narozeniny Michaela Schumachera ...

Kulaté narozeniny Michaela Schumachera ...

Dnes má své 50. narozeniny  Michael Schumacher....

I když je Michael již více jak pět let po vážném úrazu na lyžích a doposud není znám veřejnosti jeho skutečný zdravotní stav, tak jeho kulaté výročí si připomíná motoristická veřejnost na celém světě. Společně s Michaelem slaví narozeniny celá jeho nejbližší rodina a při této příležitosti chce společně s nadací Keep Fighting ode dneška otevřít na internetu virtuální muzeum, které by mělo svým obsahem připomínat všechny jeho dosavadní úspěchy v motorsportu. Jedná se o dvě aplikace - SCHUMACHER THE OFFICIAL APP a SCHUMOJI. Obě aplikace by měly být dostupné v systémech iOs a Android. 

Celá rodina Schumacherů  je velice úzce spojená také s kartingem. Otec, oba synové (Michael i Ralf) a vnuci jsou dodnes velkými fanoušky kartingu. Vše začalo  u otce na motokárové dráze v Kerpenu, která funguje dodnes. Sice má být tento areál v nejbližší době celý uzavřen z důvodu rozšíření těžby uhlí, ale toto místo se nesmazatelně zapsalo do dalšího vývoje závodnické kariéry všech Schumacherů. Michael byl až do okamžiku svého vážného úrazu velikým fanouškem motokárové značky Tony Kart a často se motokárových závodů zúčastňoval (viz fotografie).  Jeho bratr Ralf dnes vlastní ambiciózní motokárový tým RS Kart Racing team. A Mick, syn Michaela, nedávno ještě motokárový závodník, dnes již stojí před branami F1 a čeká na svou příležitost. Od Micka se očekává, že půjde ve šlépějích svého otce Michaela. 

I KartingSport.cz se připojuje ke všem blahopřáním z celého světa a posílá do Glandu u Ženevského jezera gratulaci k 50. narozeninám a taktéž přání, aby se zdravotní stav Michaela vyvíjel tím nejlepším směrem. 


Jméno Michaela Schumachera a značka Tony Kart prostě patří k sobě


Motokárový areál Schumacherů v německém Kerpenuicon Vráťa Ondráček icon 3.1.2019, 20:57 icon 200x icon 0x

Galerie k článku (5)


Komentáře (0)

Zatím žádný komentář. Buďte první.

Pro komentování se prosím přihlašte.


Čtěte také...

Petr Ptáček junior - Formule Renault ...

Petr Ptáček junior - Formule Renault ...

Petr Ptáček junior je jeden z mála českých motokáristů, který se začíná postupně prosazovat v závodech formulových vozů. V roce...

icon Vráťa Ondráček icon 21.1.2019, 22:05 icon 185x icon 0x

Pro zájemce o CIK-FIA Academy Trophy 2019 ...

Pro zájemce o CIK-FIA Academy Trophy 2019 ...

Autoklub ČR - Komise kartingu dnes zveřejnila informace k výběrovému řízení na jednoho povoleného účastníka pro seriál CIK-FIA...

icon Vráťa Ondráček / AČR icon 14.1.2019, 16:06 icon 296x icon 0x

Český a slovenský "Rental karting" ...

Český a slovenský

Opět vám přinášíme pár informací týkajících se českých a slovenských týmů, které se...

icon Vráťa Ondráček / Z.O. icon 10.1.2019, 22:16 icon 397x icon 0x